Aktuality

Čerstvé zprávy z Pražského hradu a zámku Lány

Kandidát na prezidenta Michal Horáček oplývá sebejistotou!

Prezidentský kandidát Michal Horáček se cítí být velmi jistý ohledně svého úspěchu ve volbách. Kandidaturu oznámil minulý rok začátkem listopadu. Již rok objíždí Českou republiku a debatuje s občany. Jak sám říká, získal tím slušný základ, který hodlá zúročit ve volebním procesu a posléze vítězství.

Pouhé dva týdny Horáčkovi trvalo, než byl schopen sehnat minimální počet 50 tisíc podpisů, ke dnešnímu dni jich má kolem 67 tisíc. Vzhledem k vysokému počtu podpisů se rozhodl vybírat podpisy na stáncích i pro své proti kandidáty, Jiřího Drahoše a Marka Hilšera. Nicméně, Drahoš nabídku nepřijal, což Horáčkovi nepřekáží. O svém konkurenčním kandidátovi se vyjádřil tak, že jej vidí jako ´´projekční plátno´´, na které si lidé promítnou cokoli podle jejich libosti. Prý ještě nepřišel s úplným a kvalitním programem.

Přesto všechno je odhodlaný v případě Drahošova postupu jej plně podpořit. A on zase jeho, čehož se prý současný prezident Miloš Zeman nedočká, jelikož nemá ´´spřízněnou duši´´, tudíž je zjevné, že pokud nezvítězí rovnou v prvním kole, bude čelit jisté prohře, řekl Horáček v rozhovoru pro Info.cz.

Podnikatel Michal Horáček přiznal prvotní naivitu, kterou měl, když začínal s kampaní. Zjistil, co všechno je zapotřebí, a proto si najal PR agenturu. Jedná se o spolupráci v začátcích, tudíž výsledky pro veřejnost budou viditelné až časem.

Na závěr Horáček dodává jeho cíle jako potenciální prezident ČR. Chtěl by především navštěvovat poslanecké výbory a Poslaneckou sněmovnu, kam Miloš Zeman chodí zřídka. Zároveň by se chtěl zaměřit na současné problémy naší země, zejména špatnou kvalitu potravin.