Aktuality

Čerstvé zprávy z Pražského hradu a zámku Lány

Primátor Teplic Jaroslav Kubera se nazval starým lakomcem!

Je stále záhadou, zda primátor Teplic a předseda Senátu Jaroslav Kubera se rozhodne kandidovat nebo ne. Finální rozhodnutí prý učiní až po volbách do Sněmovny. Jakmile se po sněmovních volbách objeví na scéně jeho favorit v prezidentských volbách, prý do voleb nepůjde.

Deníku Právo rovněž řekl, že je ´´starý lakomec, kterému stačí málo´´, když dojde na shánění peněz na kampaň, situaci zvládnou případní sponzoři. Naopak lékař Marek Hilšer má jasnou vizi o své kandidatuře. K tomu mu chybí sehnat potřebných 50 tisíc podpisů. Stejně jako kandidáti Karel Štogl nebo Milan Kohout, který je velmi kontroverzním kandidátem poté, co v Polsku nalil do svěcené vody své sperma.

Další zajímavou postavou je Otto Chaloupka, který dostal podmínku za hanlivé komentáře vůči Romům. Kandidující ženou je Jana Yngland Hrušková, která zase bojuje proti muslimům. Mezi další kandidáty patří skladatel Petr Hannig, Miroslav Sládek, Josef toman nebo Igor Sládek, který na svoji osobu upozornil voliče inzeráty v novinách.