Aktuality

Čerstvé zprávy z Pražského hradu a zámku Lány

Ovčáček a Barrandov TV

Prezidentův mluvčí Ovčáček bude mít vlastní pořad na TV Barrandov

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček chystá ve spolupráci se stanicí TV Barrandov vlastní televizní pořad. Půjde o talk show, která pravděpodobně ponese Ovčáčkovo jméno. Prezidentův mluvčí si bude sám vybírat hosty, které pak bude v neformální atmosféře zpovídat. Pořad by se měl začít vysílat na podzim s týdenní frekvencí.

„Je to skvělý nápad a pro mne obrovská výzva, a hlavně náročná zkouška. Chci nabídnout divákům pořad s úsměvem, laskavý, odlehčený a bez smrtelně vážné politiky. A především, bude to pořad o zajímavých hostech, nikoliv o Ovčáčkovi,“ uvedl k chystané talk show hradní mluvčí.

Chystané televizní angažmá prý nebudu překážet ve výkonu dosavadní role mluvčího prezidenta republiky. „Pořad se bude předtáčet dle mých časových možností,“ uvedl. Účast v talk show svému mluvčímu posvětil i jeho šéf, prezident Miloš Zeman. „Pan prezident s mou účastí v pořadu souhlasí,“ řekl Ovčáček.

Na dotaz, zda si do své talk show pozve i prezidenta Zemana, Ovčáček reagoval: „Možná přijde i pan prezident. Nechme se překvapit!“